HAKKIMIZDA

SY Nanoboyatek güneş enerjisi ve kimya sektörlerinde faaliyet gösteren bir Ar-Ge kuruluşudur. 2011 yılının ilk yarısında T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının Teknogirişim Sermayesi Destekleme Programı kapsamında kurulmuştur.

SY Nanoboyatek tecrübeli, donanımlı ve yüksek eğitimli Ar-Ge kadrosu ile yenilenebilir enerji kaynaklarının başında gelen güneş enerjisinden faydalanarak düşük maliyetli, uzun ömürlü, çevre dostu ve yüksek verimli elektrik üretimi sağlamaktadır. Yeni teknolojiler ışığında, dışa bağımlılığı engellemek adına yerli güneş panelleri üretmek, var olan teknolojiyi geliştirerek yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını ülkemizde arttırmayı amaçlamaktadır.

Güneş enerjisi sistemlerine ek olarak doktora ve yüksek lisans derecisine sahip kimyagerler ve malzeme mühendislerinden oluşan kadrosu ile üniversitelerimiz ve sanayi kuruluşları için Ar-Ge kimyasalları üretimi, geniş yelpazeli kimyasal temini, proje danışmanlıkları ve çözüm ortaklığı gibi hizmetler sunmaktadır. Üniversitelerimizin araştırma grupları için tamamen kendi istekleri doğrultusunda yapılacak olan kimyasal üretimi ile dışa bağımlılığı azaltmak ve kimyasalların tüketiciye ulaşma zamanını büyük oranda azaltmak hedeflenmektedir.

SY Nanoboyatek yüksek Ar-Ge gücüyle, ülke ekonomisini, çevre şartlarını, doğal yaşamı ve müşteri beklentilerini en üst seviyede gözeterek, güneş enerjisi ve kimya sektörlerinde sadece teknolojiyi kullanan değil, aynı zamanda teknolojik gelişmelere katkıda bulunan yenilikçi, güvenilir ve öncü olmayı hedefleyen bir şirkettir.

REFERANSLARIMIZ

- Boğaziçi Üniversitesi

- Hacettepe Üniversitesi

- Bilkent Üniversitesi

- Ankara Üniversitesi

- O.D.T.Ü.

- Gazi Üniversitesi

- Kocaeli Üniversitesi

- Süleyman Demirel Üniversitesi

- Sivas Cumhuriyet Üniversitesi

- Erzurum Atatürk Üniversitesi

- Van 100.Yıl Üniversitesi

- Düzce Üniversitesi

- Bingöl Üniversitesi

- Mersin Üniversitesi

- İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

- TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi

- Erciyes Üniversitesi

- İstanbul Teknik Üniversitesi

- Koç Üniversitesi

- Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi